Jaki rower stacjonarny kupić?

29-06-2020

Jesteś tutaj ponieważ chcesz kupić rower stacjonarny raz a dobrze, prawda?

Czyli rower ma być:

 • dopasowany do użytkownika,
 • trwały,
 • funkcjonalny,
 • w dobrej cenie,
 • a do tego będzie cieszyć oko.

Czy choć w części, tego szukasz?


Jeśli tak, to mam 2 wiadomości, dobrą i złą.

Zacznę od złej: Wiele rzeczy okazuje się dopiero po zakupie - potrzeba kilku sesji treningowych, żeby dopasować rower w 100% do siebie. Do tego zakup w sklepie stacjonarnym też nie załatwia sprawy, bo można trafić na niekompetentnego sprzedawcę, lub takiego któremu towar zalega na półkach, a ze zwrotem w sklepach stacjonarnych jest znacznie gorzej niż w internetowych.

A ta dobra? :)

Dobra jest taka, że to wszystko da się przewidzieć i da się łatwo kupić naprawdę świetny sprzęt. Jedyne czego potrzebujesz to dawka odpowiedniej wiedzy. Poza tym zakup przez Internet ma kilka przewag nad nad sklepem stacjonarnym:

 • zawsze mamy minimum 14 dni na zwrot towaru
 • większy wybór
 • niższe ceny

W związku z tym przeczesaliśmy pół internetu i przygotowaliśmy ten poradnik, który kompleksowo omawia najważniejsze różnice i elementy na które trzeba zwrócić uwagę, aby kupić świetny rower raz a dobrze.

Jest to prawdopodobnie jedyny artykuł w Internecie który potrzebujesz przeczytać, aby kupić sprzęt odpowiadający Twoim potrzebom :)

 

 

Jak korzystać z tego poradnika?

Poniższy artykuł skupia się na 4 najważniejszych obszarach:

 1. Rodzaje rowerów, ich przeznaczenie oraz wady i zalety,
 2. Mechanizmy hamujące - opis, wady i zalety,
 3. Jak dopasować sprzęt, na co zwracać uwagę, jakie regulacje są potrzebne? 
 4. Programy treningowe - które są przydatne, a które można pominąć

Każda sekcja jest opisana w 2 wersjach - skrótowej i rozbudowanej. Aby poznać rozbudowane informacje - kliknij "rozwiń" pod interesującą Cię sekcją.

Miłej lektury!

 

1. Jaki rower stacjonarny?
Pionowy, poziomy, czy spinningowy?

Rower pionowy - zalecany dla każdego, kto chce wykonywać spokojny trening cardio w domu. Niewskazany w przypadkach problemów z dolnym odcinkiem kręgosłupa i chorób układu krwionośnego.

rozwiń

 

Rower poziomy - dla każdego, kto chce zażyć trochę ruchu. Szczególnie wskazany dla osób otyłych, bądź z problemami w dolnym odcinku pleców, a także dla osób z problemami układu krążenia i osób starszych. Zajmuje więcej miejsca niż rower pionowy.

rozwiń

 

Rower spinningowy - dla osób, które chcą mocno trenować na rowerze lub szukają zamiennika roweru szosowego na sezon zimowy.

rozwiń

 


Pamiętaj! - jeśli kupujesz sprzęt dla osoby z problemami zdrowotnymi, pamiętaj że pierwszeństwo przed tymi zaleceniami zawsze ma lekarz prowadzący i to on powinien potwierdzić, czy dany model będzie odpowiedni w danym przypadku.

 

2. Jaki rowerek stacjonarny wybrać?
Mechaniczny, magnetyczny, elektromagnetyczny, czy powietrzny?

Każdy rower treningowy ma koło zamachowe i hamulec od którego zależy jaki opór czujemy podczas treningu.
Wyróżnia się 4 typy hamulców i to od nich rowerki biorą swoje nazwy:

Mechaniczny paskowy -wystarczający do spokojnej, rekreacyjnej jazdy w treningu aerobowym. Natomiast kilka treningów interwałowych potrafi spowodować, że pasek klinowy będzie do wymiany.

Mechaniczny z klockiem hamulcowym - do poważnych treningów. Przeznaczony zarówno do długiego kręcenia, jak i intensywnych interwałów. Występują głównie w rowerach spinningowych.

rozwiń

 

Magnetyczny/Elektromagnetyczny - do codziennego cardio i interwałów. Ważna jest jakość komponentów. Są rowerki magnetyczne, które wytrzymają 100 roboczogodzin, a są takie które wytrzymają kilka lat codziennego kręcenia. Różni je jakość użytych materiałów. W tym przypadku poszukiwania najlepiej zacząć od 1 tys. zł wzwyż.

rozwiń

 

Powietrzny - podobnie jak mechanizm mechaniczny z klockiem hamulcowym. Jest przeznaczony dla osób, które chcą wykonywać solidne interwały. Dobre rowery powietrzne zaczynają się od 2-3 tys zł.

rozwiń

 

3. Jak dobrać rower stacjonarny do wzrostu?

i w jaką regulację powinien być wyposażony?Jak wygląda prawidłowo dopasowana wysokość siodełka?

rozwiń

 

Jak sprawdzić jaką wysokość siodełka powinien mieć dla Ciebie rower?

rozwiń

 

A jeśli kupuję rower dla kogoś na prezent?

rozwiń

 

Jaką regulację powinien mieć rower do domu i na co zwracać uwagę?

rozwiń

 

Na co zwrócić uwagę, gdy z rowerka będzie korzystać kilka osób?

rozwiń

 

4. Programy treningowe w rowerkach – jakie są i co jest w nich ważne?

Poniżej dowiesz się jakie są najpopularniejsze i najważniejsze programy treningowe jakie spotkasz w rowerkach treningowych. Programy treningowe występują jedynie w maszynach magnetycznych i elektromagnetycznych. Generalna zasada jest taka, że im lepszy model do użytku domowego, tym więcej programów i ich wersji otrzymujesz.

Quick Start (Szybki Start)

rozwiń

 

Test sprawności

rozwiń

 

HRC

rozwiń

 

Programy predefiniowane

rozwiń

 

 

Jaki rower stacjonarny kupić do domu? - Podsumowanie i propozycje

Jak widzisz rowery stacjonarne potrafią ogromnie się od siebie różnić.

Ważne żeby rower, który kupujesz miał dokładną regulację siedziska (maksymalny zalecany skok to ok 1,5 cm) w pionie i poziomie, oraz regulację kierownicy przynajmniej na 1 sposób.

Dodatkowo zmierz wewnętrzną długość swojej nogi, i zadbaj o to by zmierzona wartość znajdowała się w przedziale regulacji danego modelu.

Rowery pionowe - zaczynają się od kilkuset złotych, natomiast są to urządzenia delikatne i o niewielkich możliwościach regulacji. Oczywiście zawsze lepszy trening na rowerku za kilkaset złotych od żadnego treningu. Natomiast warto poszukać czegoś w półce cenowej powyżej 1000 zł. Zaowocuje to większą trwałością jak i komfortem użytkowania.

Rowery poziome - dobre modele zaczynają się od 2000 zł. Do 1000 zł znajdziemy model HMS R9259 (zobaczysz go poniżej), o dużym skoku regulacji. Jest to ciekawa opcja gdy kupujemy model dla kogoś w celach rehabilitacyjnych i nie mamy większego budżetu. Modele poziome są bardziej "wybaczające" ze względu na brak pochylania się nad kierownicą, a do tego zawsze można ćwiczyć na trochę bardziej zgiętych kolanach niż zaleca się w książkach.

Rowery spinningowe i powietrzne (AirBike) - w przedziale 2-3 tys. zł już znajdziemy ciekawe modele, natomiast jeśli chcemy sprzęt naprawdę wysokiej klasy, trzeba się liczyć z wydatkiem 4-5 tys. zł.

Poniżej kilka wybranych modeli, godnych polecenia w swojej półce cenowej wraz z krótką charakterystyką:

 

do 2 000 zł

Godne uwagi modele w tej półce cenowej będą dopiero dostępne od września. Zaktualizujemy ten wpis, gdy będzie bliżej terminu ich dostawy.

 

od 2 000 zł do 3 000 zł

W tej półce cenowej znajdziesz wysokiej klasy modele pionowe. Zaczynają się tutaj również modele spinningowe i poziome, które naprawdę są godne Twojej uwagi:

SCHWINN ROWER SPINNINGOWY IC2i

Schwinn ic2i rower spinningowyhttps://32m2treningu.pl/schwinn-rower-spinningowy-ic2i.html

 • Odległość siodełka od pedałów (regulacja góra-dół): 80-105 cm | skok co ok. 1,8 cm,
 • Odległość siodełka od kierownicy (regulacja przód-tył): 70-85 cm | skok co ok. 1,3 cm,
 • Regulacja kierownicy (góra-dół) | skok co ok. 1,8 cm
 • Maksymalna waga użytkownika: 113 kg,
 • System hamowania - mechaniczny - klocek hamulcowy z podkładką filcową,
 • waga koła zamachowego: 14 kg z napędem łańcuchowym,
 • waga sprzętu: 38 kg,
 • wymiary sprzętu: 114 x 58 x 125 cm (długość x szerokość x wysokość),
 • cena: 2297 zł


Idealny do małego mieszkania, zgrabny i estetyczny rower zarówno do spokojnego, jak i wymagającego treningu (odchudzającego, lub przygotowującego pod wymagające trasy). Dzięki dokładnej, skokowej regulacji siodełka w pionie i poziomie sprawdzi się zarówno dla osoby początkującej jak i półprofesjonalnej.

Zakres regulacji pozwala na dopasowanie roweru dla osób o wzroście od 160 do 200 cm.

Ze względu na dużą odległość minimalną od siodełka do dolnego położenia pedałów (80 cm) przed zakupem zalecamy osobom o wzroście ok 160 cm wykonanie testu z punktu 3.2. Test należy wykonać w butach w których będziemy trenować.

Rower pozwala śledzić najważniejsze dane takie jak: czas, prędkość, dystans, kalorie i liczba obrotów na minutę, które pozwalają na monitorowanie swoich postępów, co motywuje do dalszych treningów.

Konsola wymaga jedynie zasilania kilkoma bateriami, dzięki czemu rower może zostać ustawiony w dowolnym miejscu, bez względu na dostęp do gniazdka. Pozwala to uniknąć plątaniny niepotrzebnych kabli, co jest szczególnie ważne przy zwierzętach domowych, dzieciach, czy przez wzgląd na samą estetykę.

Ze względu na wagę, rozmiary, komfort treningu, jak i maksymalną wagę użytkownika najlepiej sprawdzi się dla osób o wadze do 100 kg.

 

[Informacja z dnia 9 lip 2020r.] - Jest to bardzo chętnie wybierany model, przez co często znika zanim dotrze do magazynu. Najbliższa dostawa jest już za kilka dni.

[informacja z dnia 10 lip 2020r.] - Dotarła nowa dostawa. Pozostało kilka sztuk. Dlatego jeśli zainteresował Cię ten model - nie zwlekaj. Kolejna dostawa dopiero we wrześniu.

 

Sprawdzam ten model

 

 

SCHWINN 570U ROWER PROGRAMOWANY 570U

Schwinn 570u rower stacjonarny

https://32m2treningu.pl/schwinn-rower-programowany-570u.html

 • Odległość siodełka od pedałów (regulacja góra-dół): 70-100 cm | skok co ok. 2,5 cm
 • Odległość siodełka od kierownicy (regulacja przód-tył): 65-70 cm | płynna regulacja
 • Maksymalna waga użytkownika: 136 kg,
 • System hamowania - magnetyczny,
 • waga koła zamachowego: 10 kg,
 • waga sprzętu: 28,5 kg,
 • wymiary sprzętu: 104,9 cm x 54,4 cm x 141,2 cm (długość x szerokość x wysokość),
 • cena: 2299 zł

Jednym zdaniem - Świetny rower pionowy dla całej rodziny w rozsądnej cenie.


Szeroki zakres regulacji siedziska w pionie pozwala na trening osobom o wzroście 150 - 200 cm, co sprawia że nada się jako rower zarówno dla dorosłych jak i trochę starszych dzieci. Dla osób o wzroście 150-160 cm zalecamy dla pewności test z punktu 3.2.

Dokładność regulacji jest wystarczająca dla domowych warunków cardio i interwałów. Jeśli planujesz pokonywać tygodniowo ponad 200 wirtualnych km, zalecamy model z dokładniejszą regulacją, którą znajdziesz np w modelu Schwinn IC7 poniżej.

Rower posiada 25 poziomów oporu magnetycznego, co daje bardzo duże możliwości treningu, rehabilitacyjnego, cardio, czy też intensywnych interwałów.

29 programów treningowych, zawierające wszystkie najważniejsze dostępne programy - oparte o tętno docelowe, predefiniowane, indywidualne, testy sprawności - pozwalają na różnorodny trening dostosowany do Twoich celów i obecnej formy.

Rower posiada łączność Bluetooth przez co połączysz go z ulubionymi aplikacjami treningowymi na smartfona, a do tego dzięki aplikacji RideSocial możesz trenować w trybie wirtualnej rzeczywistości, co pozwala trenować z innymi użytkownikami platformy bez wychodzenia z domu.

 

[informacja z dnia 7 lip 2020r.] Ze względu na bardzo duże zainteresowanie sprzętem sportowym w wyniku epidemii, ten model również cieszy się dużym zainteresowaniem. Obecnie jest dostępny w magazynie i wysyłamy go od ręki. Dlatego jeśli rozważasz zakup tego modelu, działaj szybko, bo jest duża szansa że do końca tego tygodnia już będzie wyprzedany, a kolejna dostawa przewidziana jest na wrzesień.

Sprawdzam ten model

 

 

SCHWINN ROWER SPINNINGOWY IC7

Schwinn IC7 Rower Spinningowyhttps://32m2treningu.pl/schwinn-rower-spinningowy-ic7.html

 • Odległość siodełka od pedałów: 75-95 cm
 • Odległość siodełka od kierownicy: 75-90 cm,
 • wysokość kierownicy: 95-105 cm,
 • Maksymalna waga użytkownika: 136 kg,
 • System hamowania podkładki filcowe,
 • waga koła zamachowego: 18 kg z napędem łańcuchowym,
 • waga sprzętu: 45,5 kg,
 • wymiary sprzętu: 124 x 58 x 127 cm (długość x szerokość x wysokość),
 • nie wymaga podłączenia do prądu,
 • cena: 2999 zł

To większy i cięższy brat rowerka spinningowego opisanego powyżej IC2i. Dzięki swojej konstrukcji i użytych materiałów wytrzyma jeszcze mocniejsze treningi przy większej wadze ćwiczącego. Posiada regulację pionową, jak i poziomą siodełka, oraz wysokości kierownicy. Dlatego staje się idealnym wyborem dla kilku osób np całej rodziny, lub współlokatorów. Dodatkowo jest kompatybilny z pasem napiersiowym do mierzenia tętna, a to oznacza, że będziemy mogli utrzymywać odpowiednie tętno podczas ćwiczeń, a efekty w odchudzaniu i budowaniu odpowiedniej kondycji przed sezonem przyjdą o wiele szybciej.

[informacja z dnia 10 lip 2020r.] - Dotarła nowa dostawa. Pozostało tylko KILKA kilka sztuk. Dlatego jeśli zainteresował Cię ten model - nie zwlekaj. Kolejna dostawa dopiero we wrześniu.

Sprawdzam ten model

 

 

NORDICTRACK VXR 475 ROWER POZIOMY PROGRAMOWANY

NordicTrack VXR 475 rower poziomy

https://32m2treningu.pl/nordictrack-rower-poziomy-programowany-vxr-475.html

 • regulacja siedziska odbywa się po skosie - równocześnie zmienia się odległość od pedałów, jak i jego wysokość,
 • wysokość siedziska: 56-60 cm,
 • 24 programów treningowych
 • Maksymalna waga użytkownika: 115 kg,
 • System hamowania - opór magnetyczny wewnętrzny - potrzebuje zasilania do prądu,
 • waga koła zamachowego: 7 kg,
 • waga sprzętu: 46 kg,
 • wymiary sprzętu: 145 x 64 x 131 cm (długość x szerokość x wysokość),
 • cena: 2998 zł

Rower poziomy dla całej rodziny. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno zwolennicy spokojnego pedałowania, jak i Ci, którzy pragną intensywnie trenować. Jest cichy i stabilny. Sprawdzi się również bardzo dobrze dla osób starszych i tych, które doświadczają bóli odcinka lędźwiowego. Dzięki nieskokowej regulacji siedziska po skosie każdy znajdzie dla siebie odpowiednie jego ustawienie.

Sprawdzam ten model

 

 

od 3 000 zł do 4 000 zł

Ta półka cenowa to bardzo dobre rowery do użytku domowego (zarówno pionowe, jak i poziome, spinnigowe, czy powietrzne). Znajdziesz Tu również produkty premium, do użytku półkomercyjnego. A to oznacza, że jest to sprzęt, który jest przygotowany na o wiele większe obciążenia, przez kilka godzin dziennie.

 

SCHWINN ROWER POWIETRZNY AIRDYNE AD6i

Schwinn AD6i rower powietrzny airbikehttps://32m2treningu.pl/schwinn-rower-powietrzny-airdyne-ad6i.html

 • system hamowania- opór powietrza - nie trzeba podłączać do prądu,
 • regulowane siodełko w pionie,
 • ruchome drążki do angażowania ramion podczas ćwiczeń,
 • specjalne dodatkowe oparcie dla stóp, umożliwiające trening tylko górnej partii ciała,
 • maksymalna waga użytkownika -136 kg
 • wymiary sprzętu -126 x 65 x 129 cm (długość x szerokość x wysokość),
 • waga produktu -53,7 kg
 • cena- 3699 zł + PLAN ŻYWIENIOWY WRAZ Z KONSULTACJA DIETETYCZNą

To rower powietrzny dla tych, którzy poszukują czegoś więcej, niż roweru do spokojnego treningu przed telewizorem. Model ten jest stabilny nawet przy mocnych treningach np: interwałach i sprawdzi się dobrze zarówno dla osoby niższej ok 160 cm wzrostu, jak i wyższej nieco powyżej 180 cm wzrostu. Zaangażuje cale ciało, ponieważ wraz z pedałowaniem możliwa jest praca rąk na ruchomych uchwytach. Wyróżnia go możliwość "pedałowania" samymi rękami, wystarczy stopy oprzeć na specjalnych podkładkach i napędzać "wiatrak" poprzez poruszanie drążkami. Dzięki temu efekty treningów przyjdą szybciej i będą o wiele lepsze. Szczególnie, że wraz z tym modelem dostajesz u nas GRATIS plan żywieniowy wraz z konsultacją dietetyczną.

Sprawdzam ten model

 

 

NORDICTRACK ROWER PROGRAMOWANY GX 4.4 PRO 

NordicTrack GX 4.4Pro rower magnetyczny programowany

https://32m2treningu.pl/nordictrack-rower-programowany-gx-4-4-pro.html

 • regulacja siodełka - w pionie i poziomie
 • wysokość siedziska: 84-116 cm,
 • 30 programów treningowych,
 • 25 poziomów oporu magnetycznego
 • Maksymalna waga użytkownika: 125 kg,
 • System hamowania - opór magnetyczny wewnętrzny - potrzebuje zasilania do prądu,
 • waga koła zamachowego: 9 kg,
 • waga sprzętu: 48 kg,
 • wymiary sprzętu: 156 x 58 x 107 cm (długość x szerokość x wysokość),
 • cena: 3299 zł.

Ten rowerek pionowy to sprzęt wysokiej klasy Premium, jest również przeznaczony do użytku półkomercyjnego. Oznacza to, że w warunkach domowych wytrzyma wiele lat bardzo intensywnego użytkowania całej rodziny. Może nie należy do najmniejszych, natomiast jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, a konstrukcja jest bardzo solidna. Dzięki temu rowerek jest stabilny również podczas mocnych interwałów i cichy. To model dla wymagającego użytkownika, który ceni sobie wysoką jakość, wytrzymałość, cenioną markę, a przede wszystkim intensywny trening.

 

[informacja z dnia 13 lip 2020r.] - Dotarła nowa dostawa. Pozostało tylko KILKA kilka sztuk. Dlatego jeśli zainteresował Cię ten model - nie zwlekaj. Kolejna dostawa dopiero we wrześniu.

 

Sprawdzam ten model

 

 

NAUTILUS ROWER POZIOMY PROGRAMOWANY R626

Nautilus R626 rower poziomy programowanyhttps://32m2treningu.pl/nautilus-rower-poziomy-programowany-r626.html

 • Opór magnetyczny sterowany elektronicznie z panelu
 • Koło zamachowe - 10 kg
 • waga - 41,7 kg
 • maksymalna masa użytkownika 136 kg
 • wymiary dł./szer./wys. 165,9/71,8/126 cm
 • Bezstopniowa regulacja odległości siedziska od korby w zakresie 75-100 cm
 • 4 profile użytkowników - produkt dla całej rodziny
 • 29 programów treningowych
 • 25 poziomów oporu
 • cena: 3 799 zł brutto

Świetny model rowerka treningowego poziomego, wykonanym na wysokim poziomie dla całej rodziny, również dla seniorów. Bezstopniowa regulacja odległości siedziska pozwala na idealne dopasowanie pod każdego użytkownika. Poza szeregiem programów treningowych i poziomów oporu, pozwala na podłączenie pasa telemetrycznego i dostęp do wielu aplikacji, m.in. Ride Social, która pozwala na jazdę w formie „wirtualnej rzeczywistości”. Ciekawa sprawa, dla osób które lubią kręcić w terenie, albo potrenować ze znajomym, który jest wiele kilometrów dalej. Zaś możliwość podłączenia pasa telemetrycznego

Sprawdzam ten model

 

 

od 4 000 zł

 

Sprzęt powyżej 4 tys. złotych należy do wysokiej i bardzo wysokiej klasy premium. Znaczna większość modeli jest na gwarancjach półkomercyjnych i komercyjnych. Co oznacza, że wytrzymują wiele lat intensywnego codziennego użytkowania przez kilka osób. Modele (te magnetyczne) prześcigają się w ilościach programów treningowych, możliwości podłączania aplikacji, które umożliwią trening w wirtualnej rzeczywistości.

 

SCHWINN ROWER POWIETRZNY AIRDYNE AD8

Schwinn Airdyne AD8 rower powietrzny

https://32m2treningu.pl/schwinn-rower-powietrzny-airdyne-ad8.html 

 • regulacja siodełka - w pionie i poziomie,
 • 9 programów treningowych,
 • możliwy pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny,
 • możliwy trening górnej partii ciała z angażowaniem, jak i bez angażowania nóg,
 • Maksymalna waga użytkownika: 160 kg,
 • System hamowania - powietrzny
 • waga koła zamachowego: 9 kg,
 • waga sprzętu: 60 kg,
 • wymiary sprzętu: 106,7 x 50,8 x 132 cm (długość x szerokość x wysokość),
 • Potrzebuje zasilania do prądu,
 • cena: 5499 zł


Dla wszystkich miłośników rowerów powietrznych i intensywnych treningów jest właśnie ten model AD8. Wysokiej klasy, solidny, stabilny wytrzyma bardzo duże obciążenia treningowe, jak i cięższych użytkowników. Jest również przeznaczony do użytku półkomercyjnego. A więc będzie działał bez zarzutu przez długie lata, codziennej, intensywnej jazdy. Dzięki regulacji siodełka w pionie i poziomie dobrze się sprawdzi zarówno dla wysokich, postawnych mężczyzn, jak i niskich drobnych kobiet.

Sprawdzam ten model

 

 

NAUTILUS ROWER POZIOMY PROGRAMOWANY R628

Nautilus R628 rower poziomy

https://32m2treningu.pl/nautilus-rower-poziomy-programowany-r628.html

 • płynna regulacja siedziska - równocześnie w pionie i poziomie (po skosie),
 • waga koła zamachowego -13,6 kg,
 • 32 stopnie poziomu oporu,
 • 29 programów treningowych,
 • 4 indywidualne profile użytkowników,
 • pomiar pulsu za pomocą sensorów na uchwytach, jak i za pomocą pasa, który jest w zestawie,
 • wentylator z nawiewem,
 • maksymalna waga użytkownika -147,4 kg
 • wymiary sprzętu: 170 x 67,1 x 124 cm (długość x szerokość x wysokość),
 • waga produktu: 48,6 kg,
 • cena: 5399 zł,

To sprzęt wysokiej klasy z gwarancją również do użytku półkomercyjnego. Jest idealnym wyborem dla najbardziej wymagającego użytkownika pod kątem treningowym, nowinek technologicznych. Sprzęt skonstruowany jest do codziennej, kilkugodzinnej pracy kilku osób. To wybór, który posłuży lata całej rodzinie, wśród której są osoby starsze, jak i młodzi pasjonaci aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Każdy dopasuje do siebie odpowiednią odległość i wysokość siedziska od pedałów. Dodatkowo sprzęt udostępnia 4 profile użytkownika. Oznacza to, że 4 osoby mogą wpisać w rowerek niezbędne dane do prowadzenia indywidualnego treningu pod swoje własne cele. Każda z nich będzie mogła na bieżąco śledzić swoje postępy i wyniki, co będzie równocześnie motywowało do dalszych ćwiczeń i osiągania wymarzonych efektów.

Sprawdzam ten model