W dniach 19-26.07 prosimy jedynie o kontakt e-mailowy.

Dlaczego my czyli 10 korzyści

Sprzęt sportowy
do małego mieszkania

w 32m2 znajdziesz specjalnie wyselekcjonowany sprzęt do małego mieszkania. Nie musisz się już martwić, że Twój zakup zajmie dużo miejsca!

W zestawie
taniej

Nie musisz wszystkiego wyszukiwać i kupować z osobna. Możesz skorzystać z proponowanych przez nas całych zestawów i zapłacić mniej. Nie ma zestawu dla Ciebie? Skontaktuj się z nami. Stworzymy go razem.

Dzielimy się
swoją wiedzą

Nie masz już pomysłów na swoje treningi, albo nie wiesz jak używać zakupionego sprzętu? Prowadzimy dla Ciebie bloga, gdzie m.in. dowiesz się jak efektywnie wykorzystać posiadany sprzęt. Natomiast na naszym fanpage’u znajdziesz nie tylko filmiki z treningami!

Indywidualna porada
i dobrane sprzętu
sportowego

Nie jesteś pewien jaki sprzęt wybrać dla siebie, by osiągnąć swój cel? Skontaktuj się z nami. Z chęcią pomożemy Ci stworzyć siłownię pod Twoje potrzeby.

Natychmiastowa
realizacja zamówienia

Zamówieniem zajmiemy się od razu po otrzymaniu Twojej wpłaty, aby Twoja paczka dotarła do Ciebie, jak najszybciej (do 2 dni po zaksięgowaniu transakcji).

Szybka
paczka

Musisz mieć swoje zamówienie, jak najszybciej? Masz możliwość wyboru opcji tzn.: „szybkiej paczki”. Większość klientów, która wybrała tę opcję otrzymała swoje zamówienie już na drugi dzień po zaksięgowaniu transakcji.

Płacisz tak
jak lubisz

Szybka płatność internetowa, tradycyjny przelew, płatność przy odbiorze – DO WYBORU, DO KOLORU!

Wiesz, gdzie jest
Twoja paczka

Otrzymasz link za pomocą, którego będziesz mógł śledzić swoją paczkę, oraz oszacować godzinę jej dostarczenia.

Masz 14 dni
na zwrot

Obawiasz się, że zakupiony sprzęt nie spełni Twoich oczekiwań? Pamiętaj, że masz 14 dni na zwrot zakupionej paczki bez podania przyczyny! Wystarczy, że w ciągu tych 14 dni złożysz oświadczenie, które znajdziesz TUTAJ.

Twoja satysfakcja
z 2-u letnią gwarancją

A na koniec pamiętaj: większość produktów objętych jest 2 letnią gwarancją!