Już teraz RABATY w ramach  DNIA DARMOWEJ WYSYŁKI!
Na zestawy gum oporowych i hula hop rabaty nawet do 25%.

+ KODY RABATOWE na sprzęt fitness ( w opisach produktów ). 

Oferta specjalna: ORBITREK 420E   oraz   MAX TRAINER M6I

Sprawdź pozostałe promocje tutaj: PROMOCJE 

Bieżnia domowa - jak wybrać raz a dobrze (poradnik)

13-08-2020

Jaka bieżnia do domu?


(Artykuł zaktualizowany na 2021r.)

 

W sklepach znajdziemy bardzo zróżnicowane oferty bieżni do domu - od modeli za niewiele ponad 1000zł po sprzęt komercyjny za kilkanaście tysięcy zł.

Jak to zwykle bywa, marketerzy dwoją się i troją żeby przyciągnąć uwagę różnymi udogodnieniami mającymi zachęcić do zakupu bieżni, choć nie zawsze dbają o dobro użytkownika, szczególnie po upływie gwarancji :)

Poniżej znajdziesz efekt kilkudziesięciu godzin pracy - badania rynku, porównywania konkurencji, zbierania wypowiedzi od wielu ekspertów i praktyków, aby wyłuskać dla Ciebie to, co najważniejsze i abyś mógł/mogła po przeczytaniu tego artykułu wybrać bieżnię, która spełni wszystkie Twoje wymagania.

Z tego artykułu dowiesz się:

 • Jakie są najważniejsze elementy, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze dobrej bieżni do domu.
 • Jakie warunki musi spełniać bieżnia, aby służyła przez długi czas.
 • Ile kosztuje bieżnia, która jest dopracowana i będzie Ci długo służyła.
 • Jakie modele warto wziąć pod uwagę w wybranych przedziałach cenowych.

 

1. Bieżnie elektryczne, a inne rodzaje - co wybrać?

Bieżnie elektryczne, stanowią obecnie ok. 98% wszystkich ofert dostępnych na rynku i nie stało się to przypadkiem. Przyczyną jest mnogość możliwości jakie daje zastosowanie w bieżni silnika elektrycznego i innego osprzętu zasilanego prądem: nadanie stałej prędkości biegu, wykorzystanie programów treningowych, elektryczna zmiana kąta nachylenia itd.

Dlatego nie ma co szukać innych rodzajów i w tym poradniku skupimy się właśnie na bieżniach elektrycznych.

 

2. Jakie wymiary powinien mieć pas biegowy?

2.1. Szerokość pasa

Dla większości osób minimum 45cm, a im więcej tym wygodniej.
Pas, im szerszy, tym wygodniej się biegnie, ale jednocześnie bieżnia zajmuje więcej miejsca. Im ktoś jest wyższy i szerszy, tym szerszego pasa potrzebuje. Dla standardowego mężczyzny (o wzroście 180cm i wadze 80kg) 45cm szerokości pasa jest w zupełności wystarczające.
Bieżnie do ćwiczeń o pasie szerokim na 40cm są przeznaczone dla drobnych osób (o wzroście +/- 160cm) i proporcjonalnej sylwetce.

wymiary bieżni

 

2.2. Długość pasa

Długość pasa również zależy od wzrostu - mówimy o minimalnej komfortowej długości.
Jeśli osoba korzystająca z bieżni ma mniej niż 170cm wzrostu wówczas wystarczy pas o długości 130cm. Wyższe osoby dla komfortu ćwiczeń powinny pomyśleć o pasie minimum 140cm.

 

Wymiary bieżni

Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że rozmiar pasa wpływa na wymiary bieżni - zawsze trzeba doliczyć kilkanaście cm na szerokość i kilkadziesiąt cm na długość bieżni, więc przed zakupem warto dobrze sprawdzić specyfikację danego modelu i zwyczajnie zmierzyć, czy dany model nam się zmieści w przewidzianym miejscu.

 

3. Moc silnika w bieżni elektrycznej

W opisach technicznych bieżni znajdziesz 2 oznaczenia. Moc ciągła i moc maksymalna (a przynajmniej takie informacje w opisie powinny być zawarte :) )

3.1. Moc ciągła

Od mocy ciągłej zależy jaką prędkość maksymalną ma bieżnia do ćwiczeń i jaką wytrzymałością będzie się charakteryzować.

3.2. Moc maksymalna

Jest wykorzystywana w krótkich momentach przyśpieszania, więc na dłuższą metę można ten parametr pominąć.

Porównując modele zwracaj jednak uwagę czy porównujesz zawsze moce ciągłe, bo czasem opisy w sklepach internetowych bywają niejednoznaczne. Gdy opis produktu podaje tylko jedną wartość, to zwykle będzie to moc maksymalna, więc warto dopytać w sklepie jak jest w rzeczywistości.

Dobre bieżnie mają silniki o mocy ciągłej minimum 2 koni mechanicznych - w skrócie KM lub, z angielskiego, HP (HP to inny koń mechaniczny niż KM, ale różnica jest na tyle niewielka, że w przypadku bieżni można ją spokojnie pominąć).

 

4. Zakres prędkości

Absolutne minimum to 16 km/h żeby biegać, a nie truchtać.

Jeśli interesuje Cię bieżnia do biegania, a nie do spacerowania, to minimum, które jest potrzebne, to ok. 16 km/h. Da Ci to możliwość chodu, marszu i szybkiego biegu. Jeśli rozważasz interwały, to warto mieć zapas prędkości - im większy, tym lepiej. 20 km/h będzie już wystarczające.

Jeśli trudno Ci sobie wyobrazić prędkość 20km/h, to, dla porównania, poniżej znajdziesz przykład z prędkością 21km/h (prędkość na maraton w 2h):


 

5. Kąt nachylenia pasa bieżni

Aby po prostu biegać, nie jest wymagana regulacja kąta nachylenia. Natomiast, jeśli zamierzasz kupić bieżnię i korzystać z niej regularnie, warto aby taka regulacja była z kilku powodów:

 • Bieg na bieżni jest łatwiejszy niż w terenie, dlatego jeśli chcemy uzyskać taki wysiłek jak na świeżym powietrzu i spalić mniej więcej tyle samo kalorii, należy ustawić nachylenie rampy na 2-3 stopnie.
 • Podczas biegu pod górkę inaczej angażujemy mięśnie - większą pracę wykonują pośladki, mięśnie 2-głowe i 4-głowe uda oraz łydki, przez co Twój rozwój będzie pełniejszy jeśli dodasz podbiegi pod górkę do swojego repertuaru treningowego.
 • W bieżniach wyposażonych w elektroniczną regulację nachylenia programy treningowe automatycznie mogą zmieniać nachylenie, przez co sam trening jest ciekawszy i bardziej pełny.
 • Dla osób szukających większych wrażeń - jeśli połączysz bieżnię z aplikacją treningową, która ustala trasę (np. wg Google Maps), a bieżnia ma elektroniczną regulację nachylenia, można uruchomić program treningowy, który automatycznie będzie zmieniał nachylenie pasa odwzorowując rzeźbę terenu miejsca w którym wirtualnie biegniesz.

Jeśli zatem chcesz bieżni z regulowanym nachyleniem, szukaj minimum 10° nachylenia sterowanego elektronicznie. Im więcej tym lepiej.

Tu przykład takiej regulacji:


źródło: https://youtu.be/_GJM4vkajEA?t=40

 

6. Waga i konstrukcja sprzętu

Generalna zasada jest taka, że im bieżnia cięższa, tym bardziej stabilna i bardziej trwała. W związku z tym, trudno znaleźć sprzęt godny polecenia, który ma służyć do biegania, a nie marszu, ważący mniej niż 70kg. Modele z jeszcze wyższej półki ważą ok. 100 kg i więcej. Na rynku znajdziesz modele ważące 20-30kg, natomiast nadają się one tylko do szybszego marszu/truchtu. Bieganie może im zaszkodzić :) Dlatego przygotuj się, że poważna bieżnia do ćwiczeń będzie swoje ważyć.


7. Składanie bieżni

Jeśli masz ograniczone miejsce i nie chcesz, aby bieżnia stała w jednym miejscu, tylko znikała z pola widzenia po zakończonym treningu, to potrzebujesz bieżni składanej.
Każda bieżnia, po złożeniu, zajmuje znacznie mniej miejsca i jest mobilna. Ważne, aby wziąć pod uwagę mechanizm składania. Są 2 wersje:

 • Mechanizm bez wspomagania - po prostu odbezpieczamy bieżnię i unosimy blat do biegania do pozycji pionowej - całą pracę wykonujemy my.
 • Mechanizm z siłownikiem - po odbezpieczeniu podnosimy blat bieżni, natomiast prawie 100% pracy wykonuje siłownik. Tak samo pomaga nam on łagodnie opuścić blat bieżni przy rozkładaniu (siłownik to takie samo urządzenie, jakie pomaga podnieść klapę bagażnika w samochodzie).

Przykład systemu pomagającego złożyć bieżnię:

 

źródło: https://youtu.be/u6Bc_zkYYuI?t=25

 

8. Programy treningowe

Programy treningowe, jakie można znaleźć w bieżniach elektrycznych, niewiele różnią się od programów, które można znaleźć w innych maszynach cardio, takich jak rowery czy orbitreki. Najważniejsze z nich to:

 • Programy predefiniowane - zmieniające z upływem czasu prędkość, bądź kąt nachylenia pasa bieżni.
 • Program HRC (heart rate control) - czyli programy oparte o tętno docelowe. Do sprawnego działania takiego programu potrzebny jest pas telemetryczny - ale można również biegać z rękami opartymi o sensory, natomiast nie jest to zbyt wygodne rozwiązanie.
 • Programy typu fitness test czy pulse recovery, które mierzą poziom Twojego wytrenowania.

Które z nich są niezbędne? Tak naprawdę żaden - minimalistom wystarczy tryb manualny, który ma każda bieżnia. Natomiast programy są przydatne by trzymać reżim treningowy, a nie odpuszczać np. na koniec sesji treningowej. Dają też urozmaicenie, a dla osób, które konkretnie chcą spalać tłuszcz, programy HRC będą bardzo przydatne.

Dlatego warto, by bieżnia miała programy. Oczywiście jeśli nie jest to kosztem solidnej ramy, mocnego silnika i odpowiedniego pasa biegowego.

 

9. Pomiar pulsu

Większość bieżni jest wyposażona w sensory mierzące puls, ale jeśli chcesz biegać i opierać się na programie utrzymującym tętno, to lepszym rozwiązaniem będzie dokupienie pasa telemetrycznego. Możesz też skorzystać z opaski na nadgarstek mierzącej puls i na własną rękę pilnować odpowiedniej strefy tętna. Natomiast należy pamiętać, że bieżnia wtedy nie będzie pomagać w utrzymaniu odpowiedniego tętna przez zmianę prędkości, ale dla chcącego nic trudnego :)

 

10. Dodatki

 • Połączenie z aplikacjami po Bluetooth - praktycznie każda bieżnia godna polecenia ma łączność Bluetooth, a co za tym idzie, daje możliwość połączenia z zewnętrznymi aplikacjami typu iFit czy Explore the World. Dają one dostęp do dodatkowych treningów bądź możliwości biegu w trybie rozszerzonej rzeczywistości, ale jak ważny to element - to kwestia zupełnie indywidualna. Jedni nie wyobrażają sobie treningu bez tych aplikacji, inni po prostu włączają bieżnię i biegną :)
 • Nawiew - dodatek, który nie ma większego znaczenia.
 • Kółka transportowe - każda składana bieżnia je posiada.
  ifit rozszerzona rzeczywistość

 
11. Jak wybrać bieżnię do domu tak, aby służyła przez długi czas?

Główne elementy:

11.1. Silnik

Im większa moc silnika, tym lepiej i dłużej będzie pracować.
Jeśli mamy bieżnię, której silnik pozwala na bieg z maksymalną prędkością 12 km/h i będziemy biegać często na granicy możliwości takiego modelu, to zużyje się on dużo szybciej niż model, który jest wyposażony w silnik pozwalający na bieg z prędkością np. 22 km/h, a będziemy na nim biegać z prędkością 12 km/h.

Dla silnika tej pierwszej bieżni to ciągły „sprint”, a dla drugiej „rozgrzewka”. Pierwsza przetrwa kilkadziesiąt-kilkaset roboczogodzin, a druga kilka tysięcy.

 

11.2. Gwarancja

tu zwróć uwagę na 3 aspekty:

11.2.1 Sama gwarancja, czyli jak wygląda i co obejmuje

Door 2 door jest standardem (czyli pakujemy sprzęt do pudła w którym do nas dotarł, przyjeżdża kurier, odbiera paczkę i zawozi do serwisu), natomiast świetnie jeśli gwarancja zawiera dojazd serwisanta. Nie tylko jest to wygodne dla kupującego, ale też realnie gwarantuje lepszy sprzęt. Dlaczego? Ponieważ serwisant jest drogi - trzeba zapłacić za dojazd, stawkę godzinową, czasem dodatkowy koszt delegacji czy nadgodzin i koszt bierze na siebie firma. Dlatego jeśli jest tego typu gwarancja to sprzęt jest na tyle dopracowany, żeby ten serwisant nie musiał za często jeździć, a najlepiej wcale :)

11.2.2. Zakres gwarancji

Jeśli poszczególne elementy bieżni mają wydłużoną gwarancję - to dobry znak i oznacza, że oglądamy naprawdę dobrą bieżnię do domu. Jeśli wydłużona gwarancja obejmuje silnik, to jeszcze lepiej. Silnik stanowi dość dużą wartość bieżni, stąd jeśli producent daje taką gwarancję, to oznacza, że silnik posłuży naprawdę bardzo długo - często kilkukrotnie dłużej niż w przypadku bieżni bez wydłużonej gwarancji na silnik :)

11.2.3. Gwarancja domowa/półkomercyjna/komercyjna

 • Gwarancja domowa to domyślna gwarancja każdej bieżni, obejmuje okres 2 lat. Jeśli nie jest w żaden sposób rozszerzona, to bieżnia jest przygotowana na maksymalnie 1000 roboczogodzin treningu.
 • Jeśli sprzęt ma gwarancję półkomercyjną to oznacza że sprzęt jest przygotowany na większe obciążenia niż typowa bieżnia domowa. Taka gwarancja bardzo dobrze świadczy o sprzęcie i będzie służyć prawdopodobnie 2-3x dłużej niż sprzęt tylko z gwarancją domową.
 • Natomiast sprzęt komercyjny można kupować w ciemno - będzie pracować 10 lat i jeśli tylko będzie odpowiednio konserwowany to posłuży kolejne 10.

 

11.3. Rama/waga

To jest czysta fizyka. Jeśli chcemy mieć dobrą bieżnię do domu, która będzie stabilna i wytrzymała, to powinna być zbudowana na solidnej ramie ze stali. Stal jest wytrzymała, ale też swoje waży, więc porządne bieżnie ważą ok. 70kg i więcej.

 

11.4. Marka/Opinie

Czy mają znaczenie?

opinie i marka, czy mają znaczenie przy wyborze sprzętu fitness?

 

11.4.1. Jakiej firmy bieżnia do domu?

Wiadomym jest, że większość podzespołów do bieżni jest produkowana w Chinach i często konkurencyjne firmy otrzymują półprodukty z tej samej fabryki. Natomiast przysłowiowy diabeł tkwi w szczegółach - półprodukty są z tej samej fabryki, ale potrafią się różnić diametralnie, zależnie od wytycznych producenta, a te różnice to przede wszystkim:

 • know-how i wynikające z niego:
 • dopracowanie,
 • spasowanie elementów,
 • wytrzymałość całej konstrukcji.

To wszystko jest wynikiem wieloletniej pracy setek pracowników, gdzie firma „no name” nie jest w stanie przepracować tylu wariantów czy błędów ile zrobiła marka z wieloletnim doświadczeniem.

Nie da się jednoznacznie określić jaka bieżnia będzie najlepsza do domu i jakiego konkretnie producenta, natomiast bardzo dobrym wskaźnikiem jest po prostu wybór znanej i sprawdzonej marki, zarówno ze względu na wysokiej jakości sprzęt, jak i obsługę posprzedażową oraz serwis. Nie dość, że otrzymujemy sprawdzony produkt, to mamy pewność, że taka firma nie zniknie za 2 miesiące z rynku. Takie marki to m.in. amerykańskie: NordicTrack, Bowflex, Schwinn, Nautilus, Reebok czy rodzima polska marka HMS.

11.4.2. Opinie

Jeśli to opinie tylko w postaci gwiazdek, albo lakonicznego „dobry sprzęt”, „słaby sprzęt” to tak naprawdę nic to nie mówi - równie dobrze może zrobić takie opinie konkurencja i tak się często dzieje. Natomiast jeśli opinia jest rzeczowa, opisująca jasno problem, to nawet po pojedynczej takiej opinii warto dopytać potencjalnego sprzedawcę o taką drażliwą kwestię.


12. Ile kosztuje bieżnia?

Jeśli szukasz dobrej bieżni do biegania, nie do spacerowania, i chcesz, by pracowała przez kilka lat bez awarii (przy założeniu, że będziesz na niej regularnie biegać i regularnie konserwować zgodnie z zaleceniami producenta) to licz się z wydatkiem ok. 4000zł.

Jeśli nie możesz od ręki przeznaczyć takiej kwoty i rozważasz tańszy sprzęt, to dużo lepszym pomysłem jest poczekać i odłożyć, lub rozważyć zakup bieżni na raty. To robi ogromną różnicę gdy masz sprzęt, na którym po prostu chce się ćwiczyć i Ci w tym pomaga, a nie jest utrapieniem miesiąca czy dwóch użytkowania. Bieżnię kupuje się raz na kilka lat i staje się Twoim "partnerem" w drodze po zdrowie i sylwetkę. A z partnerami jest tak, że lepiej ich dobierać dobrych i sprawdzonych a nie "pierwszego lepszego" :)

 

 

Po długim researchu i poznawaniu różnych modeli bieżni elektrycznych, poniżej wyodrębniliśmy dla Ciebie kilka, jednych z najlepszych, modeli bieżni elektrycznych w różnych półkach cenowych.

 

 

WARIANT EKONOMICZNY:

Tutaj odnajdziesz propozycje bieżni do ok 4 tys zł.

Kryteria którymi kierowaliśmy się przy wyborze tej bieżni to względnie niska cena, względnie mocny silnik i względnie duży pas biegowy. Raczej polecamy ten wybór w przypadku gdy planujesz 3 treningi biegowe w tygodniu i nieograniczoną liczbę spacerów.

Obecnie polecamy:

 

LOOP12 GRAY BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HMS 

 https://32m2treningu.pl/loop12-grey-bieznia-elektryczna-hms.html

Długość / szerokość pasa 125 x 45 cm
Prędkość minimalna / maksymalna 1 - 12 km/h
Możliwe nachylenie pasa
Moc stała silnika 2,5 HP
Waga produktu 43 kg
Maksymalna waga ćwiczącego 120 kg
Wymiary rozłożonej bieżni 151,5 x 77 x 101 cm (dł. x szer. x wys.)
Bieżnia składana
Gwarancja 2 lata
Cena 3 398,99 zł 
CENA DLA CZYTELNIKÓW BLOGA: 2 897 PLN - >  LOOP 12 HMS - specjalna cena
Wariant kolorystyczny czarny:  LOOP 12 HMS Black

 

To model o kompaktowych rozmiarach, który świetnie nada się do mieszkania w bloku dzięki płaskiej konstrukcji i możliwości złożenia.

Wymiary pasa biegowego na tę półkę cenową są zadowalające. Dla osoby o wzroście do 180 cm będzie wystarczająco długi.

Maksymalna prędkość to 12 km/h co pozwala na dość szybki jednostajny bieg, choć niekoniecznie już na sprint.

Dlatego dla osób które złapały mocnego bakcyla biegowego i chcą być w tym coraz lepsze, ten model może szybko przestać być wystarczający.

Jednak dla osób które myślą o bieganiu dość rekreacyjnie, chcą się poruszać gdy za oknem pada deszcz lub śnieg, a w przypadku większych treningów biegowych na świeżym powietrzu - potraktować tę bieżnię jako uzupełnienie treningów, HMS LOOP12 sprawdzi się bardzo dobrze. 

Sprawdzam ten model

 

 

 

PÓŁKA CENOWA DOBRYCH BIEŻNI DO BIEGANIA:

Od 4 tys zł rozpoczynają się bieżnie do biegania, które posłużą długo i mają dobre parametry takie, jak moc stała silnika, długość pasa bieżnego. Jednak to wciąż półka cenowa, w której znajdą się i modele gorsze, mniej wytrzymałe. Dlatego trzeba uważać. Zdecydowaną perełką wśród bieżni do 5 tys złotych jest:

 

SCHWINN BIEŻNIA ELEKTRYCZNA 510T

 https://32m2treningu.pl/schwinn-bieznia-elektryczna-510t.html

Długość / szerokość pasa 139,7 x 50,8 cm
Prędkość minimalna / maksymalna 1-16 km/h
Możliwe nachylenie pasa
Moc stała silnika 2.6 HP
Waga produktu 70 kg
Maksymalna waga ćwiczącego 124 kg
Wymiary rozłożonej bieżni 175,5 x 90,4 x 144 cm (dł. x szer. x wys.)
Bieżnia składana
Gwarancja 2 lata
Cena 4 799 zł 5 598 zł

Już teraz
RABAT NA DZIEŃ DARMOWEJ DOSTAWY
(1.12 - 6.12.2021)

4 127,14 PLN 4799zł 
kod rabatowy: bieznia_510t  - > Schwinn 510T

 

 Schwinn 510T to bardzo dobry model, dla osób, które:

 • chcą zrzucić parę kilogramów,
 • chcą zacząć biegać i móc się rozwijać,
 • regularnie biegają i nie chcą zasiąść na laurach w okresie jesienno-zimowym.

Bieganie na tej bieżni będzie komfortowe również dla osób powyżej 1,80 m wzrostu dzięki odpowiedniej długości i szerokości pasa bieżnego. Bieżnia pozwoli na rozwój biegowy dla każdego, kto chce pracować nad swoim tempem na długich dystansach ( maksymalnie niskie tempo to ok 3,5 min / km ). Mocny silnik tego modelu pozwoli również na wymagające treningi interwałowe.
Bieżnia posiada 2 profile użytkowników, możliwość zamiany nachylenia pasa bieżnego i 16 programów treningowych dzięki czemu 2 osoby mogą wykonywać na niej bardzo dobry trening, śledząc swoje postępy. A różnorodne programy pozwolą na wykonanie odpowiedniego treningu osobom doświadczonym, jak i tym początkującym niezależnie od założonych celów.

 

 

Sprawdzam ten model

 

 

PÓŁKA CENOWA BARDZO DOBRYCH BIEŻNI DO BIEGANIA:

To bieżnie solidne, dla całej rodziny, które przepracują wiele tysięcy godzin i dłużej przy odpowiedniej konserwacji.

Niestety w dobie wciąż rosnących cen do tej półki cenowej trafiają teraz bieżnie z niższych półek cenowych, z gorszymi parametrami, dlatego trzeba być czujnym.

Tu bez wątpienia bardzo dobrą bieżnią jest:

 

 

BE3601-i (2 CZĘŚCI) BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HMS

https://32m2treningu.pl/be3601-i-2-czesci-bieznia-elektryczna-hms.html

Długość / szerokość pasa 140 x 51,5 cm
Prędkość minimalna / maksymalna 1-20 km/h
Możliwe nachylenie pasa
Moc silnika 3.5 HP
Waga produktu 80 kg
Maksymalna waga ćwiczącego 130 kg
Wymiary rozłożonej bieżni 184 x 90 x 134,5 cm (dł. x szer. x wys.)
Bieżnia składana
Wymiary złożonej bieżni 141 x 90 x 141,5 cm (dł. x szer. x wys.)
Gwarancja 2 lata
Cena 5 945 zł
Już teraz
RABAT NA DZIEŃ DARMOWEJ DOSTAWY
(1.12 - 6.12.2021)

5124,59 PLN 5945zł

kod rabatowy: bieznia_be3601i -> BE3601-i HMS

 

To bardzo dobra propozycja bieżni dla całej rodziny. Bieganie na Be3601-i jest komfortowe dla osób niskich, jak i wysokich ze względu na długi i szeroki pas bieżny ( 140 x 51 cm ).
Dzięki różnorodnym programom treningowym, maksymalnej prędkości do 20 km/h i możliwości zamiany nachylenia pasa bieżnego aż do 15 stopni, zarówno osoba początkująca, jak i ta biegająca na co dzień i przygotowująca się do sezonowych startów, wykona na niej satysfakcjonujący trening dostosowany do potrzeb i założonych celów treningowych.

Ten model jest modelem składanym, a więc po zakończonym treningu może zajmować aż o 40 cm mniej miejsca, co jest dobrym rozwiązaniem, gdy ma się ograniczony metraż w mieszkaniu / domu.

 

Sprawdzam ten model

 

 

 

NAUTILUS T626 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA

https://32m2treningu.pl/nautilus-bieznia-elektryczna-t626.html

Długość / szerokość pasa 152,4 x 50,8 cm
Prędkość minimalna / maksymalna 0-19,3 km/h
Możliwe nachylenie pasa
Moc silnika 3 CHP
Waga produktu 97,5 kg
Maksymalna waga ćwiczącego 136 kg
Wymiary rozłożonej bieżni 196 x 90 x 146 cm (dł. x szer. x wys.)
Bieżnia składana
Cena 7 499 zł

Już teraz
RABAT NA DZIEŃ DARMOWEJ DOSTAWY
(1.12 - 6.12.2021)

6696,61 PLN 7499zł

kod rabatowy: bieznia_t626 -> Nautilus T626

 

Bardzo dobry model bieżni, który będzie komfortowy dla różnych użytkowników - zarówno niższych, jak i wyższych
( powyżej 1,9 m wzrostu ). Zarazem jest to bieżnia dla osób początkujących, tych, które chcą schudnąć, czy też utrzymać dobrą kondycję fizyczną podczas jesienno - zimowych miesięcy. Każdy z nich znajdzie dla siebie odpowiednie programy treningowe. Monotonię treningu urozmaici możliwość połączenia z aplikacją, która pozwoli na bieg w wirtualnej rzeczywistości po różnych zakątkach świata.

T626 to sprzęt, który w użytku domowym posłuży przez wiele lat całej rodzinie.

 

Sprawdzam ten model

 

 

BIEŻNIE KLASY PREMIUM:

To bieżnie, które są również do użytku półkomercyjnego, jak i komercyjnego.

Oznacza to, że stworzone są tak, aby mogły posłużyć różnym osobom i przepracować w ciągu dnia nawet kilka - kilkanaście godzin ciągiem. Jakość wykonania jest na najwyższym poziomie.

W warunkach domowych oznacza to, że ma się sprzęt, który posłuży kilkanaście tysięcy roboczogodzin. Oznacza to wiele lat bezawaryjnego użytkowania.

 

 

BOWFLEX BIEŻNIA ELEKTRYCZNA T18

https://32m2treningu.pl/bowflex-bieznia-elektryczna-t18.html

Długość / szerokość pasa 152 x 51 cm
Prędkość minimalna / maksymalna 0 - 20 km/h
Możliwe nachylenie pasa
Moc silnika 2.5 CHP
Waga produktu 127 kg
Maksymalna waga ćwiczącego 170 kg
Wymiary rozłożonej bieżni 215 x 92 x 140 cm (dł. x szer. x wys.)
Bieżnia składana
Gwarancja 2 lata
Cena 10 000 zł 10 999 zł

Już teraz
RABAT NA DZIEŃ DARMOWEJ DOSTAWY
(1.12 - 6.12.2021)

8900 PLN 10000zł

kod rabatowy: bieznia_t18 -> Bowflex T18

 

Bieżnia do użytku półkomercyjnego, co w warunkach domowych oznacza długie lata bezawaryjnej pracy. To sprzęt wykonany z wysoko jakościowych materiałów i z najwyższą dbałością o podzespoły.

Bowflex T18 to ciężka, a zarazem solidna maszyna, na której z powodzeniem mogą ćwiczyć osoby bardzo wysokie i cięższe ( do 170 kg ).

Sprawdzi się bardzo dobrze dla rodzin dużych, jak i małych. Między innymi dzięki nieograniczonej liczby profili użytkowników, jaką można stworzyć, dzięki czemu każdy członek rodziny może ćwiczyć na swoim profilu, a bieżnia będzie pokazywała najbardziej dopasowane pod niego parametry treningu.

To bieżnia również dla tych, którzy trenują bieganie, przygotowują się do startów, wykonują treningi wytrzymałościowe, wydolnościowe, szybkościowe.

Mocny silnik pozwoli na długie biegi z maksymalną prędkością.

W tej klasie bieżni można się cieszyć również rozmaitymi dodatkami. Bowflex T18 oferuje połączenie z aplikacjami Netflix, JRNY, Explore The world, sprawiając tym samym, że trening nie będzie nudny i za długi ;).

 

Sprawdzam ten model

 

 

 

 

Bieżnie domowe w 32m2treningu.pl