ŚWIEŻA, WIOSENNA DOSTAWA 

TRAMPOLINY ->  TUTAJ

Bieżnia domowa - jak wybrać raz a dobrze (poradnik)

13-09-2023

Jaka bieżnia do domu?


(Artykuł zaktualizowany na 2024r.)

 

W sklepach znajdziemy bardzo zróżnicowane oferty bieżni do domu - od modeli za niewiele ponad 1000zł po sprzęt komercyjny za kilkanaście tysięcy zł.

Jak to zwykle bywa, marketerzy dwoją się i troją żeby przyciągnąć uwagę różnymi udogodnieniami mającymi zachęcić do zakupu bieżni, choć nie zawsze dbają o dobro użytkownika, szczególnie po upływie gwarancji :)

 

Poniżej znajdziesz efekt kilkudziesięciu godzin pracy - badania rynku, porównywania konkurencji, zbierania wypowiedzi od wielu ekspertów i praktyków, aby wyłuskać dla Ciebie to, co najważniejsze i abyś mógł/mogła po przeczytaniu tego artykułu wybrać bieżnię, która spełni wszystkie Twoje wymagania.

Z tego artykułu dowiesz się:

 • Jakie są najważniejsze elementy, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze dobrej bieżni do domu.
 • Jakie warunki musi spełniać bieżnia, aby służyła przez długi czas.
 • Ile kosztuje bieżnia, która jest dopracowana i będzie Ci długo służyła.

 

A na końcu znajdziesz konkretne propozycje jednych z najlepszych bieżni, które kupujesz raz, a dobrze. W propozycjach tych odnajdziesz również specjalne KODY RABATOWE tylko dla CZYTELNIKÓW BLOGA ;).

 

1. Bieżnie elektryczne, a inne rodzaje - co wybrać?

Bieżnie elektryczne, stanowią obecnie ok. 98% wszystkich ofert dostępnych na rynku i nie stało się to przypadkiem. Przyczyną jest mnogość możliwości jakie daje zastosowanie w bieżni silnika elektrycznego i innego osprzętu zasilanego prądem: nadanie stałej prędkości biegu, wykorzystanie programów treningowych, elektryczna zmiana kąta nachylenia itd.

Dlatego nie ma co szukać innych rodzajów i w tym poradniku skupimy się właśnie na bieżniach elektrycznych.

 

2. Jakie wymiary powinien mieć pas biegowy?

2.1. Szerokość pasa

Dla większości osób minimum 45cm, a im więcej tym wygodniej.
Pas, im szerszy, tym wygodniej się biegnie, ale jednocześnie bieżnia zajmuje więcej miejsca. Im ktoś jest wyższy i szerszy, tym szerszego pasa potrzebuje. Dla standardowego mężczyzny (o wzroście 180cm i wadze 80kg) 45cm szerokości pasa jest w zupełności wystarczające.
Bieżnie do ćwiczeń o pasie szerokim na 40cm są przeznaczone dla drobnych osób (o wzroście +/- 160cm) i proporcjonalnej sylwetce.

wymiary bieżni

 

2.2. Długość pasa

Długość pasa również zależy od wzrostu - mówimy o minimalnej komfortowej długości.
Jeśli osoba korzystająca z bieżni ma mniej niż 170cm wzrostu wówczas wystarczy pas o długości 130cm. Wyższe osoby dla komfortu ćwiczeń powinny pomyśleć o pasie minimum 140cm.

 

Wymiary bieżni

Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że rozmiar pasa wpływa na wymiary bieżni - zawsze trzeba doliczyć kilkanaście cm na szerokość i kilkadziesiąt cm na długość bieżni, więc przed zakupem warto dobrze sprawdzić specyfikację danego modelu i zwyczajnie zmierzyć, czy dany model nam się zmieści w przewidzianym miejscu.

 

3. Moc silnika w bieżni elektrycznej

W opisach technicznych bieżni znajdziesz 2 oznaczenia. Moc ciągła i moc maksymalna (a przynajmniej takie informacje w opisie powinny być zawarte :) )

3.1. Moc ciągła 

(inaczej: stała)

Od mocy ciągłej zależy jaką prędkość maksymalną ma bieżnia do ćwiczeń i jaką wytrzymałością będzie się charakteryzować.

3.2. Moc maksymalna

Jest wykorzystywana tylko w krótkich momentach przyśpieszania, więc na dłuższą metę można ten parametr pominąć.

Dobre bieżnie mają silniki o mocy ciągłej minimum 2 koni mechanicznych - w skrócie KM lub, z angielskiego, HP (HP to inny koń mechaniczny niż KM, ale różnica jest na tyle niewielka, że w przypadku bieżni można ją spokojnie pominąć).

 

UWAGA 

Porównując różne modele zwracaj uwagę, czy porównujesz moce ciągłe.  Niestety opisy podawane przez producentów bywają niejednoznaczne i nieraz w parametrze "moc silnika", nie ma informacji, czy to moc stała, czy też maksymalna.

Zazwyczaj w opisach bieżni za poniżej ok 5000 zł jest podana tylko 1 wartość przy mocy silnika. Jeśli nie jest dopowiedziane, że to moc stała, to prawdopodobnie jest to moc maksymalna, a stała jest tak naprawdę niższa

Dlaczego?

Cóż... producentowi lepiej jest się pochwalić większą mocą silnika, niż mniejszą, szczególnie jeśli ta stała moc jest poniżej 2HP :). 

 

 

4. Zakres prędkości

Absolutne minimum to 16 km/h żeby biegać, a nie truchtać.

Jeśli interesuje Cię bieżnia do biegania, a nie do spacerowania, to minimum, które jest potrzebne, to ok. 16 km/h. Da Ci to możliwość chodu, marszu i szybkiego biegu. Jeśli rozważasz interwały, to warto mieć zapas prędkości - im większy, tym lepiej. 20 km/h będzie już wystarczające.

Jeśli trudno Ci sobie wyobrazić prędkość 20km/h, to, dla porównania, poniżej znajdziesz przykład z prędkością 21km/h (prędkość na maraton w 2h):


 

5. Kąt nachylenia pasa bieżni

Aby po prostu biegać, nie jest wymagana regulacja kąta nachylenia. Natomiast, jeśli zamierzasz kupić bieżnię i korzystać z niej regularnie, warto aby taka regulacja była z kilku powodów:

 • Bieg na bieżni jest łatwiejszy niż w terenie, dlatego jeśli chcemy uzyskać taki wysiłek jak na świeżym powietrzu i spalić mniej więcej tyle samo kalorii, należy ustawić nachylenie rampy na 2-3 stopnie.
 • Podczas biegu pod górkę inaczej angażujemy mięśnie - większą pracę wykonują pośladki, mięśnie 2-głowe i 4-głowe uda oraz łydki, przez co Twój rozwój będzie pełniejszy jeśli dodasz podbiegi pod górkę do swojego repertuaru treningowego.
 • W bieżniach wyposażonych w elektroniczną regulację nachylenia programy treningowe automatycznie mogą zmieniać nachylenie, przez co sam trening jest ciekawszy i bardziej pełny.
 • Dla osób szukających większych wrażeń - jeśli połączysz bieżnię z aplikacją treningową, która ustala trasę (np. wg Google Maps), a bieżnia ma elektroniczną regulację nachylenia, można uruchomić program treningowy, który automatycznie będzie zmieniał nachylenie pasa odwzorowując rzeźbę terenu miejsca w którym wirtualnie biegniesz.

Jeśli zatem chcesz bieżni z regulowanym nachyleniem, szukaj minimum 10° nachylenia sterowanego elektronicznie. Im więcej tym lepiej.

Tu przykład takiej regulacji:


źródło: https://youtu.be/_GJM4vkajEA?t=40

 

6. Waga i konstrukcja sprzętu

Generalna zasada jest taka, że im bieżnia cięższa, tym bardziej stabilna i bardziej trwała. W związku z tym, trudno znaleźć sprzęt godny polecenia, który ma służyć do biegania, a nie marszu, ważący mniej niż 70kg. Modele z jeszcze wyższej półki ważą ok. 100 kg i więcej. Na rynku znajdziesz modele ważące 20-30kg, natomiast nadają się one tylko do szybszego marszu/truchtu. Bieganie może im zaszkodzić :) Dlatego przygotuj się, że poważna bieżnia do ćwiczeń będzie swoje ważyć.


7. Składanie bieżni

Jeśli masz ograniczone miejsce i nie chcesz, aby bieżnia stała w jednym miejscu, tylko znikała z pola widzenia po zakończonym treningu, to potrzebujesz bieżni składanej.
Każda bieżnia, po złożeniu, zajmuje znacznie mniej miejsca i jest mobilna. Ważne, aby wziąć pod uwagę mechanizm składania. Są 2 wersje:

 • Mechanizm bez wspomagania - po prostu odbezpieczamy bieżnię i unosimy blat do biegania do pozycji pionowej - całą pracę wykonujemy my.
 • Mechanizm z siłownikiem - po odbezpieczeniu podnosimy blat bieżni, natomiast prawie 100% pracy wykonuje siłownik. Tak samo pomaga nam on łagodnie opuścić blat bieżni przy rozkładaniu (siłownik to takie samo urządzenie, jakie pomaga podnieść klapę bagażnika w samochodzie).

Przykład systemu pomagającego złożyć bieżnię:

 

źródło: https://youtu.be/u6Bc_zkYYuI?t=25

 

8. Programy treningowe

Programy treningowe, jakie można znaleźć w bieżniach elektrycznych, niewiele różnią się od programów, które można znaleźć w innych maszynach cardio, takich jak rowery czy orbitreki. Najważniejsze z nich to:

 • Programy predefiniowane - zmieniające z upływem czasu prędkość, bądź kąt nachylenia pasa bieżni.
 • Program HRC (heart rate control) - czyli programy oparte o tętno docelowe. Do sprawnego działania takiego programu potrzebny jest pas telemetryczny - ale można również biegać z rękami opartymi o sensory, natomiast nie jest to zbyt wygodne rozwiązanie.
 • Programy typu fitness test czy pulse recovery, które mierzą poziom Twojego wytrenowania.

Które z nich są niezbędne? Tak naprawdę żaden - minimalistom wystarczy tryb manualny, który ma każda bieżnia. Natomiast programy są przydatne by trzymać reżim treningowy, a nie odpuszczać np. na koniec sesji treningowej. Dają też urozmaicenie, a dla osób, które konkretnie chcą spalać tłuszcz, programy HRC będą bardzo przydatne.

Dlatego warto, by bieżnia miała programy. Oczywiście jeśli nie jest to kosztem solidnej ramy, mocnego silnika i odpowiedniego pasa biegowego.

 

9. Pomiar pulsu

Większość bieżni jest wyposażona w sensory mierzące puls, ale jeśli chcesz biegać i opierać się na programie utrzymującym tętno, to lepszym rozwiązaniem będzie dokupienie pasa telemetrycznego. Możesz też skorzystać z opaski na nadgarstek mierzącej puls i na własną rękę pilnować odpowiedniej strefy tętna. Natomiast należy pamiętać, że bieżnia wtedy nie będzie pomagać w utrzymaniu odpowiedniego tętna przez zmianę prędkości, ale dla chcącego nic trudnego :)

 

10. Dodatki

 • Połączenie z aplikacjami po Bluetooth - praktycznie każda bieżnia godna polecenia ma łączność Bluetooth, a co za tym idzie, daje możliwość połączenia z zewnętrznymi aplikacjami typu iFit czy Explore the World. Dają one dostęp do dodatkowych treningów bądź możliwości biegu w trybie rozszerzonej rzeczywistości, ale jak ważny to element - to kwestia zupełnie indywidualna. Jedni nie wyobrażają sobie treningu bez tych aplikacji, inni po prostu włączają bieżnię i biegną :)
 • Nawiew - dodatek, który nie ma większego znaczenia.
 • Kółka transportowe - każda składana bieżnia je posiada.
  ifit rozszerzona rzeczywistość

 
11. Jak wybrać bieżnię do domu tak, aby służyła przez długi czas?

Główne elementy:

11.1. Silnik

Im większa moc silnika, tym lepiej i dłużej będzie pracować.
Jeśli mamy bieżnię, której silnik pozwala na bieg z maksymalną prędkością 12 km/h i będziemy biegać często na granicy możliwości takiego modelu, to zużyje się on dużo szybciej niż model, który jest wyposażony w silnik pozwalający na bieg z prędkością np. 22 km/h, a będziemy na nim biegać z prędkością 12 km/h.

Dla silnika tej pierwszej bieżni to ciągły „sprint”, a dla drugiej „rozgrzewka”. Pierwsza przetrwa kilkadziesiąt-kilkaset roboczogodzin, a druga kilka tysięcy.

 

11.2. Gwarancja

tu zwróć uwagę na 3 aspekty:

11.2.1 Sama gwarancja, czyli jak wygląda i co obejmuje

Door 2 door jest standardem (czyli pakujemy sprzęt do pudła w którym do nas dotarł, przyjeżdża kurier, odbiera paczkę i zawozi do serwisu), natomiast świetnie jeśli gwarancja zawiera dojazd serwisanta. Nie tylko jest to wygodne dla kupującego, ale też realnie gwarantuje lepszy sprzęt. Dlaczego? Ponieważ serwisant jest drogi - trzeba zapłacić za dojazd, stawkę godzinową, czasem dodatkowy koszt delegacji czy nadgodzin i koszt bierze na siebie firma. Dlatego jeśli jest tego typu gwarancja to sprzęt jest na tyle dopracowany, żeby ten serwisant nie musiał za często jeździć, a najlepiej wcale :)

11.2.2. Zakres gwarancji

Jeśli poszczególne elementy bieżni mają wydłużoną gwarancję - to dobry znak i oznacza, że oglądamy naprawdę dobrą bieżnię do domu. Jeśli wydłużona gwarancja obejmuje silnik, to jeszcze lepiej. Silnik stanowi dość dużą wartość bieżni, stąd jeśli producent daje taką gwarancję, to oznacza, że silnik posłuży naprawdę bardzo długo - często kilkukrotnie dłużej niż w przypadku bieżni bez wydłużonej gwarancji na silnik :)

11.2.3. Gwarancja domowa/półkomercyjna/komercyjna

 • Gwarancja domowa to domyślna gwarancja każdej bieżni, obejmuje okres 2 lat. Jeśli nie jest w żaden sposób rozszerzona, to bieżnia jest przygotowana na maksymalnie 1000 roboczogodzin treningu.
 • Jeśli sprzęt ma gwarancję półkomercyjną to oznacza że sprzęt jest przygotowany na większe obciążenia niż typowa bieżnia domowa. Taka gwarancja bardzo dobrze świadczy o sprzęcie i będzie służyć prawdopodobnie 2-3x dłużej niż sprzęt tylko z gwarancją domową.
 • Natomiast sprzęt komercyjny można kupować w ciemno - będzie pracować 10 lat i jeśli tylko będzie odpowiednio konserwowany to posłuży kolejne 10.

 

11.3. Rama/waga

To jest czysta fizyka. Jeśli chcemy mieć dobrą bieżnię do domu, która będzie stabilna i wytrzymała, to powinna być zbudowana na solidnej ramie ze stali. Stal jest wytrzymała, ale też swoje waży, więc porządne bieżnie ważą ok. 70kg i więcej.

 

11.4. Marka/Opinie

Czy mają znaczenie?

opinie i marka, czy mają znaczenie przy wyborze sprzętu fitness?

 

11.4.1. Jakiej firmy bieżnia do domu?

Wiadomym jest, że większość podzespołów do bieżni jest produkowana w Chinach i często konkurencyjne firmy otrzymują półprodukty z tej samej fabryki. Natomiast przysłowiowy diabeł tkwi w szczegółach - półprodukty są z tej samej fabryki, ale potrafią się różnić diametralnie, zależnie od wytycznych producenta, a te różnice to przede wszystkim:

 • know-how i wynikające z niego:
 • dopracowanie,
 • spasowanie elementów,
 • wytrzymałość całej konstrukcji.

To wszystko jest wynikiem wieloletniej pracy setek pracowników, gdzie firma „no name” nie jest w stanie przepracować tylu wariantów czy błędów ile zrobiła marka z wieloletnim doświadczeniem.

Nie da się jednoznacznie określić jaka bieżnia będzie najlepsza do domu i jakiego konkretnie producenta, natomiast bardzo dobrym wskaźnikiem jest po prostu wybór znanej i sprawdzonej marki, zarówno ze względu na wysokiej jakości sprzęt, jak i obsługę posprzedażową oraz serwis. Nie dość, że otrzymujemy sprawdzony produkt, to mamy pewność, że taka firma nie zniknie za 2 miesiące z rynku. Takie marki to m.in. amerykańskie: NordicTrack, Bowflex, Schwinn, Nautilus, Reebok czy rodzima polska marka HMS.

11.4.2. Opinie

Jeśli to opinie tylko w postaci gwiazdek, albo lakonicznego „dobry sprzęt”, „słaby sprzęt” to tak naprawdę nic to nie mówi - równie dobrze może zrobić takie opinie konkurencja i tak się często dzieje. Natomiast jeśli opinia jest rzeczowa, opisująca jasno problem, to nawet po pojedynczej takiej opinii warto dopytać potencjalnego sprzedawcę o taką drażliwą kwestię.


12. Ile kosztuje bieżnia?

2000 zł - tyle trzeba przeznaczyć na dobre bieżnie do spacerowania i truchtu 

4000 - 5000 zł - tyle kosztuje sprzęt do biegania. Posłuży on szczególnie tym osobom, które chcą się poruszać kilka dni w tygodniu, by utrzymać dobrą formę i zdrowie.
W tych bieżniach pas biegowy najczęściej jest nie dłuższy, niż 140 cm, przez co dla wyższych użytkowników może być mniej komfortowo. 

 

Od 6000 -7000 zł pojawia się już sprzęt, który z powodzeniem może być użytkowany codziennie, przez całą rodzinę, zarówno przez osoby niższe, jak i wyższe, początkujące, jak i zaawansowane. To bieżnie z mocniejszymi silnikami, które służą przez lata.

 

Oczywiście w każdym z powyższych założeń da się znaleźć modele tańsze, lub w ramach oszczędności do codziennych treningów  wykorzystywać sprzęt z niższych półek cenowych. Natomiast taki sprzęt zazwyczaj służy krócej, wymaga częstszych konserwacji, czy też wizyt serwisowych, to zaś skutecznie zniechęca do regularnych treningów.

 

Bieżnię kupuje się raz na wiele lat, a ta staje się Twoim "partnerem" w drodze po zdrowie, sylwetkę, satysfakcje i coraz lepsze wyniki. A z partnerami jest tak, że lepiej ich dobierać dobrych i sprawdzonych a nie "pierwszego lepszego" :)

 

W związku z tym poniżej proponujemy modele, które:

- kupuje się raz na wiele, wiele lat,

- można na nich biegać codziennie,

- pozwalają na ciągły progres biegowych możliwości niezależnie od kondycji użytkownika,

- mają jeden z lepszych stosunków jakości do ceny

 

 

BOWFLEX BIEŻNIA ELEKTRYCZNA BXT 8JI

BOWFLEX BIEŻNIA ELEKTRYCZNA BXT 8Ji

https://32m2treningu.pl/bowflex-bieznia-elektryczna-bxt-8ji.html

Długość / szerokość pasa 152 x 51 cm
Prędkość minimalna / maksymalna 0-19,3 km/h
Możliwe nachylenie pasa  do 15%
Moc silnika 3.0 CHP
Waga produktu 115 kg
Maksymalna waga ćwiczącego 136 kg
Wymiary rozłożonej bieżni 198,1 x 95,5 x 159,5 cm (dł. x szer. x wys.)
Bieżnia składana
Cena 8 499 zł
PROMOCJA:

8133,5 PLN 8499zł

kod rabatowy: BXT8JI -> BXT 8JI

 

To propozycja dla osób, które poszukują bardzo dobrej bieżni, a jednocześnie stawiają na prostotę w obsłudze. Bieżnia Bxt 8JI to model, który z powodzeniem może być używany przez:

 • całą rodzinę - dzięki wzmocnionej konstrukcji, i silnika o mocy 3 CHP,
 • osoby niskie i wysokie - dzięki zastosowaniu długiego i szerokiego pasa bieżnego,
 • osoby początkujące, jak i zaawansowane - szeroka pula nadawanych prędkości, a także nachylenia pozwoli wykonać satysfakcjonujący trening niezależnie od stopnia zaawansowania.

Ponadto intuicyjne przyciski na konsoli, oraz klawisze szybkiego dostępu umożliwiają m.in. szybką i bardzo wygodną zmianę prędkości i nachylenia w dowolnym momencie.

Na uwagę zasługuje również:

 • zamiana nachylenia aż do 15 % - co pozwala w jeszcze lepszy sposób wpływać na intensywność treningu,
 • 10-letnia gwarancją producenta na silnik
 • 3-warstwowy pas.

Zastosowanie przez producenta 3-warstwowego grubego pasa i rolek o większej średnicy znacznie zwiększa wytrzymałość tego modelu na obciążenia. Dzięki temu mogą na niej spokojnie ćwiczyć osoby do 136 kg.

 

Zaś parametry treningu przedstawiane są w przejrzysty sposób na 7 calowym podwójnym ekranie, dzięki czemu na bieżąco można śledzić swoje postępy, nawet gdy dolny ekran zasłonięty jest przez komórkę z połączoną aplikacją JRNY (trening w wirtualnej rzeczywistości).

 

Sprawdzam ten model

 

 NORDICTRACK BIEŻNIA ELEKTRYCZNA COMMERCIAL 1250

https://32m2treningu.pl/nordictrack-bieznia-elektryczna-commercial-1250.html

Długość / szerokość pasa 152 x 51 cm
Prędkość minimalna / maksymalna 0-19 km/h
Możliwe nachylenie pasa  w dół do -3 % w górę do 12%
Moc silnika 3.0 CHP
Waga produktu 109 kg
Maksymalna waga ćwiczącego 135 kg
Wymiary rozłożonej bieżni 199 x 90 x 164 cm (dł. x szer. x wys.)
Bieżnia składana
Gwarancja użytek domowy: 2 lata i 10 lat na ramę
Przedłużona gwarancja na silnik:  5 lat
Cena 9 999 zł 12 000 zł
PROMOCJA NOWOROCZNA: 

9 599,04 PLN 9999zł

kod rabatowy: NT1250 -> Nt 1250

 

NordicTrack 1250 to wysokiej jakości bieżnia premium dla całych rodzin w tym biegaczy, którzy potrzebują solidnego sprzętu do codziennych, intensywnych treningów. Bieganie na tym modelu będzie komfortowe i bezpieczne dla każdego, niezależnie od wzrostu i stopnia zaawansowania. 


To jedna z niewielu bieżni, która oprócz możliwości zwiększania nachylenia (do 12%), ma również opcję jego zmniejszania (do -3%). Biegaczom pozwoli na:

 • trenowanie zbiegów, podbiegów,
 • przygotowywanie się do startów,
 • biegania w górskich terenach,

a pozostałym użytkownikom zagwarantuje to ciągły rozwój, urozmaicenie ćwiczeń, i aktywowanie mięśni w różnym stopniu.

Ponadto 10 calowa, obrotowa konsola, o kolorowym, dotykowym ekranie, posiada łączność z aplikacją iFit.

Oferuje ona treningi w wirtualnej rzeczywistości z trenerami personalnymi:

 • malownicze ścieżki prowadzą przez najróżniejsze szlaki z całego świata,
 • cenne wskazówki dotyczące ćwiczeń usłyszysz z wbudowanych głośników.
 • nachylenie pasa biegowego zmienia się automatycznie wraz z pokonywaną trasą na wyświetlaczu.

Do wyboru jest wiele, wiele programów treningowych, tak więc każda osoba bez względu na stopień zaawansowania i na cel treningowy znajdzie odpowiednie treningi, które pozwolą jej na stały zrównoważony rozwój treningowy.

 

Sprawdzam ten model

 

BOWFLEX BIEŻNIA ELEKTRYCZNA T25

https://32m2treningu.pl/bowflex-bieznia-elektryczna-t25.html

Długość / szerokość pasa 152 x 56 cm
Prędkość minimalna / maksymalna 0-20 km/h
Możliwe nachylenie pasa 15% w górę i -5% w dół
Trening w wirtualnej rzeczywistości JRNY, Explore The world
Moc silnika 3.75 CHP
Waga produktu 146 kg
Maksymalna waga ćwiczącego 181 kg
Wymiary rozłożonej bieżni 216 x 100 x 166 cm (dł. x szer. x wys.)
Bieżnia składana
Gwarancja

Użytek domowy | półkomercyjny:2 lata 

Cena 11 999 zł

PROMOCJA:

10691,1 PLN 11999zł

kod rabatowy: t25_2024 -> Bowflex T25

 

Bowflex T25 to bieżnia, która ma również gwarancję półkomercyjną. To oznacza, że może być wykorzystywana również w hotelach, salonach SPA itp., a w warunkach domowych może na niej codziennie ćwiczyć kilku użytkowników, dowolną ilość czasu przez wiele lat. 

Została wyprodukowana z wysokiej jakości komponentów, co potwierdza:

 • mocny silnik o stałej mocy aż 3,75 CHP,
 • 3-warstwowy deck,
 • maksymalna waga użytkownika aż 181 kg.

Nieograniczona liczba profili użytkowników oznacza, że każdy, nawet Twój gość, może  wprowadzić do niej swoje parametry. Dzięki temu podczas treningu każdy użytkownik ma pokazane najbardziej wiarygodne parametry, np. takie jak ilość spalanych kcal.

Z ta bieżnią trening wchodzi na wyższy poziom.

1. Dla tych, którzy szybko wpadają w monotonię i brak motywacji kolorowy, duży, dotykowy wyświetlacz umożliwia dostęp do takich aplikacji treningowych, jak:

 • JRNY - tworzy spersonalizowane programy treningowe w oparciu o test sprawności i cel treningu
 • Explore The World - umożliwia bieganie po różnych zakątkach świata
 • Netflix - podczas biegania możesz oglądać na wbudowanym tablecie bieżni swój ulubiony serial ;).
 1. Ci, którzy chcą osiągać coraz lepsze życiówki na zawodach, mają możliwość unoszenia decku do 15% i obniżania go aż do -5% . Tym samym ćwicząc podbiegi, jak i zbiegi.

 

Bieżnia Bowflex T25 to sprzęt nie dla tych, którzy po prostu chcą biegać patrząc się w ścianę.
To maszyna dla tych, którzy

- potrzebują ciągłych wyzwań,

- po prostu potrzebują dużo urozmaicenia podczas biegania za pomocą aplikacji, jak i

- po prostu chcą biegać i wygodnie śledzić swoje parametry treningu, czy oglądać serial na specjalnym podwyższonym ekranie, a nie z głową spuszczoną w dół na komórkę.

 

Sprawdzam ten model

 

 

 

 

Bieżnie domowe w 32m2treningu.pl